Wybrany wątek opinii
Cale szczęście że to Pan Sławomir Skorupa a nie TeofilSkorupa. Jestem szczęśliwy i spokojny. Bardzo mądre i rozsądne posunięcie z UM.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
Sam o Sobie Slawomir samochwsla
Do moderacji
Odpowiedz
0
0