A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
no takie info świadczy o tym że w UM są jeszcze Urzędnicy zasługujący na wielkie uznanie...
Kto w końcu tam pracuje, że nie wie co ma być teraz lub za kilka lat. Skandal.
Cale szczęście że to Pan Sławomir Skorupa a nie TeofilSkorupa. Jestem szczęśliwy i spokojny. Bardzo mądre i rozsądne posunięcie z UM.
Ja czegoś nie rozumiem... czy MPZP nr 109 nie gryzie się z MPZP 125? I czy ten nowszy nie jest czasem aktualny i w nim nie ma drogi?! Coś czuje jakieś brzydkie interesiki.
@Ploterek - Chodzi o droge, ktora bylaby przedluzeniem ogolnej i dalej do Krolewieckiej. Jest gdzies to na planach rozwoju glownej sieci drogowej miasta.
@nie ma czasów-przecież przedłużenie ogólnej to ogródki działkowe.
Ja działki nie oddam! Po moim trupie!
@BiB - To nie plan tylko studium
Ale co to ma byc za ''droga '' ? Przedłużenie Ogólnej, prostopadle do Fromborskiej czy drugi pas Fromborskiej bo z artykułu nie można się rozeznać.