Wybrany wątek opinii

to smierdzi na kilometr i jest to co najmniej niegospodarnosc urzedasow nadajaca sie do prokuratury. a swoja deroga ten ekobud to sie robi juz malum oligarchą na elblaskim rynku
upadły harley (2023.04.25)
@upadły harley - Ekobud pokonać może tylko Lesbud albo lepiej Transbud. Transbud jest potężniejszy.
Jajcarz (2023.04.25)
@upadły harley - Jasne, że śmierdzi. Jak zrobisz kupsko to tak już jest. Postawiłeś tu klocka a my musimy z tym żyć!. Taki nasz los
Zniesmaczeni sąsiedzi (2023.04.27)
Powrót do komentarzy