UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A kiedy sprawa wymiany działki cukierni " Marysieńka "na Placu Konstytucji stanie na Sesji Rady Miasta. Już ponad 20 lat jest ta słodka łaka w centrum Elblaga obchodzona z daleka przez kolejnych prezydentów i ich prawników. Do wyborów został juz niecały rok panowie Nowak i Wróblewski.