A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niech te elbląskie nieudolne władze budują bi to szybko trzeci most w Elblągu. Może gdzieś na ul. Mazurskiej, zresztą jest tulu urzędników, niech kombinują. Swoją drogą ciekawe jak wzrosło zatrudnienie w UM na przestrzeni np.10 lat.
Wszystko idzie na ua
@TeofilSkorupa - Nawet drzewa szybciej rosną, żeby je ściąć i drogą morską wysłać do Chin np. Przekop broni, przekop radzi, przekop nigdy Cię nie zdradzi.
@Jacyna - Wytrzymałem w tym obozie nie cały miesiąc
@TeofilSkorupa - Przekop sobie ogródek. Osiągniesz ten sam efekt do twój przekop na zalewie.
Jak zwykle na portelu - dobra wiadomość, firma się rozwija, buduje, daje miejsca pracy a psy zaczynają szczekać, że źle.
Czekam aż na portelu żeby skomentować trzeba będzie się np. facebookiem zalogować, skończy się ujadanie i chamstwo.
@TeofilSkorupa - a co do tego ma przekop? Ty ciągle udowadniasz jaki upośledzony psychicznie jesteś. PS: Jak było na imieninach Antoniego w Tworkach?
@Egh - To znaczy, że cienias jesteś.
Kiedys prezny osrodek przemyslowy produkujacy turbiny do statkow a teraz powiatowa dziura produkujaca siatke ogrodnicza. Ostatni gasi swiatlo
@TeofilSkorupa - Na okoliczność firma odstępuje od inwestycji masz inną śpiewkę. Czas na referendum prawda. Choragiewka.