45
06.02.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niech te elbląskie nieudolne władze budują bi to szybko trzeci most w Elblągu. Może gdzieś na ul. Mazurskiej, zresztą jest tulu urzędników, niech kombinują. Swoją drogą ciekawe jak wzrosło zatrudnienie w UM na przestrzeni np.10 lat.
bra (2023.02.06)
Wszystko idzie na ua
bobo (2023.02.06)
@TeofilSkorupa - Nawet drzewa szybciej rosną, żeby je ściąć i drogą morską wysłać do Chin np. Przekop broni, przekop radzi, przekop nigdy Cię nie zdradzi.
(2023.02.06)
@Jacyna - Wytrzymałem w tym obozie nie cały miesiąc
Egh (2023.02.06)
@TeofilSkorupa - Przekop sobie ogródek. Osiągniesz ten sam efekt do twój przekop na zalewie.
Bonifacy1234 (2023.02.06)
Jak zwykle na portelu - dobra wiadomość, firma się rozwija, buduje, daje miejsca pracy a psy zaczynają szczekać, że źle. Czekam aż na portelu żeby skomentować trzeba będzie się np. facebookiem zalogować, skończy się ujadanie i chamstwo.
(2023.02.06)

info

19  
  9
@TeofilSkorupa - a co do tego ma przekop? Ty ciągle udowadniasz jaki upośledzony psychicznie jesteś. PS: Jak było na imieninach Antoniego w Tworkach?
kek (2023.02.06)

info

20  
  3
@Egh - To znaczy, że cienias jesteś.
(2023.02.06)
Kiedys prezny osrodek przemyslowy produkujacy turbiny do statkow a teraz powiatowa dziura produkujaca siatke ogrodnicza. Ostatni gasi swiatlo
Niestety z Elblaga (2023.02.06)
@TeofilSkorupa - Na okoliczność firma odstępuje od inwestycji masz inną śpiewkę. Czas na referendum prawda. Choragiewka.
(2023.02.06)