UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Niestety z Elblaga - ten ktory jest za to wspolodpowiedziany (taki starszy lysy pan ) byl na tym POrtalu przedstawiany jako tuza, autorytet, filantrop i o zgrozo! propozycja na prezydenta miasta!nie dosc ze zlikwidowal zamech to teraz chyba ma dokonczyc dziela i zlikwidowac elblag aby nigdy nie stal sie konkurencja dla trojmiasta. totalna opozycja ryczy i bije brawo.
szisiał