UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No no tak samo jak Zamech był dla Elbląga, a nie dla żabojadów, - czy jankesow, mòwią, że osioł jak ma za dobrze to idzie na lòd tańczyć.
PR..
No no tak samo jak Zamech był dla Elbląga, a nie dla żabojadów, - czy jankesow, mòwią, że osioł jak ma za dobrze to idzie na lòd tańczyć.
PR..