UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No no tak samo jak Zamech był dla Elbląga, a nie dla żabojadów, - czy jankesow, mòwią, że osioł jak ma za dobrze to idzie na lòd tańczyć.

PR..

Anuluj