UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy na tym portalu muszą się wypowiadać tylko sfrustrowani malkontenci? To cały czas ta sama grupa nieudaczników której nic się nie podoba więc tylko jęczą.

pol.

Anuluj