Wybrany wątek opinii
Polski Komnik !!!Jak będzie zmiana granic zgodnie z reparacjami Jarosława, to Niemcy odzyskają swój stary zakład...
@Komik
Do moderacji
Odpowiedz
12
22
To raczej niejaki Donald z kolegami szybciej odda za stanowisko w Brukseli Polskę Niemcom i to za grosze. Karierowicz nie będzie miał żadnych skrupułów. Jarosław to raczej znacjonalizuje wszystkie zakłady, ale zostaną polskie a nie niemieckie. Won zakłady na Terkawke. Rządzący Elblągiem to tragedia dla ludzi i miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
24
50
@bra - bra jak baranek pisowski
Do moderacji
Odpowiedz
2
1