Wybrany wątek opinii

Polski Komnik !!!Jak będzie zmiana granic zgodnie z reparacjami Jarosława, to Niemcy odzyskają swój stary zakład... @Komik
(2023.02.06)
To raczej niejaki Donald z kolegami szybciej odda za stanowisko w Brukseli Polskę Niemcom i to za grosze. Karierowicz nie będzie miał żadnych skrupułów. Jarosław to raczej znacjonalizuje wszystkie zakłady, ale zostaną polskie a nie niemieckie. Won zakłady na Terkawke. Rządzący Elblągiem to tragedia dla ludzi i miasta.
bra (2023.02.06)
@bra - bra jak baranek pisowski
plo (2023.02.06)
Powrót do komentarzy