UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - Oczywiście pogonić nieudaczników z urzędu jak długo można znosić tych ludzi jak najbardziej jestem za referendum
Rozzalona
@TeofilSkorupa - Oczywiście pogonić nieudaczników z urzędu jak długo można znosić tych ludzi jak najbardziej jestem za referendum
Rozzalona