UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - Oczywiście pogonić nieudaczników z urzędu jak długo można znosić tych ludzi jak najbardziej jestem za referendum

Rozzalona

Anuluj