UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teofilskorupa, że Ty jesteś durny to widać, ale czy musisz to codziennie upubliczniać? Twoje pisiory walili nas na kasę przez kilka miesięcy nie obniżając ceny na paliwa. Dziś Polska kupuje za tą samą kasę ropę jak 10 lat temu a paliwo na stacjach 45% droższe. Dziś kupujemy gaz jak przed wojną, a dla firm 500% drożej, nawozy droższe na tonie o 1000zł niż w Niemczech, węgiel 250% drożej niż rok temu. Inflacja wyższa około 25%.2,7mld zł na propagandę TVPis i Ty śmiesz partyjny nieudaczniku oceniać innych? Te podwyżki cen ciepła to wina Pis. Tylko tego kiepskiego rządu.

Matteo7

Anuluj