A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dziwi mnie zapotrzebowanie Elblaskeigo Klubu Karate. ten klub od kiljku lat nie przywozi medali i nie istnieje na arenie sportowqej a obie sekcje to utrzymywanie postarzalych dzadkow ktporzy z tego zyja. czy nikt tego nie rozlicza?
magiczne slowo dofinansowanie, sportowe nieroby do roboty
Olimpia i Start by się wstydzili występować o pieniądze od elblążan, czy nie mają za darmochę wszystkie obiekty sportowe? A Jantar niech się utrzymuje ze składek, kto się chce bawić na parkiecie niech się bawi ale za swoje? To w Olimpii jest tyle uzależnionych, że aż 300 tys. zł sobie życzą, są przecież specjalne ośrodki które się tym zajmują? Rozumiem Silvant i Orła, bo ci pierwsi pływają na kajakach, a drudzy jeżdżą na łyżwach więc i bezpieczeństwo musi być zapewnione.
@Tak to widzę. - robiąc pośmiewisko... , niech lepiej nas reprezentują dziewczyny z Truso wraz z ich trenerką
Takie, że promocja przez sport jest tejże promocji, najtańszą i najefektywniejszą formą. Policzone i udowodnione.
@hd - To i się promują w mikro lidze na 9 wyjazdach rocznie. Po ekspansji bo było tych wojaży 7 w rundzie. W bębenek sobie potłucz lepiej z kolegami na trybunach.
Chcesz przygłupie, promować miasto, czy nie?
@hd - Elbląg szeroko promuje się przez sport partycypując w imprezach typu m. in. Garmin Iron Triathlon, Ultra Wysoczyzna, MTB w Bażantarni. Policzalne.
Organizowanie imprez rekraacyjnych, jakich w kraju są dziesiątki tysięcy, jest porównywalne marketingowo z organizacją w mieście jednego z etapów TDP. Nie opowiadaj bzdur.
@hd - Imprez na które akurat ludzie z całej Polski przyjeżdżają do Elbląga. Zostawiając tu swoje pieniądze w hotelach np. Bajki opowiadasz pod tytułem promocja przez Start, bo klub niby będzie lepiej promował miasto tylko dajcie miliony. Na trybunach garstka osób i to ma niby być promocja. Nie rób k... z logiki.