UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@hd - To i się promują w mikro lidze na 9 wyjazdach rocznie. Po ekspansji bo było tych wojaży 7 w rundzie. W bębenek sobie potłucz lepiej z kolegami na trybunach.
@hd - To i się promują w mikro lidze na 9 wyjazdach rocznie. Po ekspansji bo było tych wojaży 7 w rundzie. W bębenek sobie potłucz lepiej z kolegami na trybunach.