UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@hd - To i się promują w mikro lidze na 9 wyjazdach rocznie. Po ekspansji bo było tych wojaży 7 w rundzie. W bębenek sobie potłucz lepiej z kolegami na trybunach.


Anuluj