UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@hd - Imprez na które akurat ludzie z całej Polski przyjeżdżają do Elbląga. Zostawiając tu swoje pieniądze w hotelach np. Bajki opowiadasz pod tytułem promocja przez Start, bo klub niby będzie lepiej promował miasto tylko dajcie miliony. Na trybunach garstka osób i to ma niby być promocja. Nie rób k... z logiki.