Wybrany wątek opinii

A moje pytanie jest takie. Dlaczego w Elblągu przeznacza się na sport tak małe pieniądze? Znam kilka wielkoscią porównywalnych miast gdzie na sport miasto przekazuje dużo więcej lub bardzo dużo więcej i nie są to bardzo bogate miasta. Ja osobiscie wolę aby moje pieniądze z podatków szły na sport w moim miescie jakikolwiek niż na nagrody lub inne trefne wydatki naszych polityków miejskich i urzędasów.
(2023.01.09)
Jak znasz to podaj przykłady. Twoje wolę to koniowi możesz zameldować. Jedne kluby mądrze znają swoje potrzeby jak widzę. Rękę sobie dam obciąć, że EKS dostanie swoje 560tys. Inne z czapy wymagania. Regulamin się pozmieniał czy Concordia wrzuca wniosek żeby nie dostać złotówki? Bez sensu.
(2023.01.09)
To może niech luby jadą do tych miast, gdzie przeznacza się więcej i urwą coś dla siebie? w sum ie po co maja obciążać budżet E-ga?
(2023.01.09)
Chcecie promować miasto, przygłupy ze wsi, czy nie?
hd (2023.01.09)
@hd - Jakie są realne korzyści z tej mitycznej "promocji" ? Ktoś przyjechał ze swoim biznesem do e-ga bo zobaczył jak piłkarka Startu rzuca bramkę? Albo chociaz postanowił się tu pobudować? Najdurniejsze wytłumaczenie dla dotowania sportu
(2023.01.10)
Takie, że promocja przez sport jest tejże promocji, najtańszą i najefektywniejszą formą. Policzone i udowodnione.
hd (2023.01.10)
@hd - To i się promują w mikro lidze na 9 wyjazdach rocznie. Po ekspansji bo było tych wojaży 7 w rundzie. W bębenek sobie potłucz lepiej z kolegami na trybunach.
(2023.01.10)
Chcesz przygłupie, promować miasto, czy nie?
hd (2023.01.10)
@hd - Elbląg szeroko promuje się przez sport partycypując w imprezach typu m. in. Garmin Iron Triathlon, Ultra Wysoczyzna, MTB w Bażantarni. Policzalne.
(2023.01.10)
Organizowanie imprez rekraacyjnych, jakich w kraju są dziesiątki tysięcy, jest porównywalne marketingowo z organizacją w mieście jednego z etapów TDP. Nie opowiadaj bzdur.
hd (2023.01.10)
@hd - Imprez na które akurat ludzie z całej Polski przyjeżdżają do Elbląga. Zostawiając tu swoje pieniądze w hotelach np. Bajki opowiadasz pod tytułem promocja przez Start, bo klub niby będzie lepiej promował miasto tylko dajcie miliony. Na trybunach garstka osób i to ma niby być promocja. Nie rób k... z logiki.
(2023.01.10)
Powrót do komentarzy