Wybrany wątek opinii
A moje pytanie jest takie. Dlaczego w Elblągu przeznacza się na sport tak małe pieniądze? Znam kilka wielkoscią porównywalnych miast gdzie na sport miasto przekazuje dużo więcej lub bardzo dużo więcej i nie są to bardzo bogate miasta. Ja osobiscie wolę aby moje pieniądze z podatków szły na sport w moim miescie jakikolwiek niż na nagrody lub inne trefne wydatki naszych polityków miejskich i urzędasów.
Do moderacji
Odpowiedz
33
10
Jak znasz to podaj przykłady. Twoje wolę to koniowi możesz zameldować. Jedne kluby mądrze znają swoje potrzeby jak widzę. Rękę sobie dam obciąć, że EKS dostanie swoje 560tys. Inne z czapy wymagania. Regulamin się pozmieniał czy Concordia wrzuca wniosek żeby nie dostać złotówki? Bez sensu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
To może niech luby jadą do tych miast, gdzie przeznacza się więcej i urwą coś dla siebie? w sum ie po co maja obciążać budżet E-ga?
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Chcecie promować miasto, przygłupy ze wsi, czy nie?
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@hd - Jakie są realne korzyści z tej mitycznej "promocji" ? Ktoś przyjechał ze swoim biznesem do e-ga bo zobaczył jak piłkarka Startu rzuca bramkę? Albo chociaz postanowił się tu pobudować? Najdurniejsze wytłumaczenie dla dotowania sportu
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Takie, że promocja przez sport jest tejże promocji, najtańszą i najefektywniejszą formą. Policzone i udowodnione.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@hd - To i się promują w mikro lidze na 9 wyjazdach rocznie. Po ekspansji bo było tych wojaży 7 w rundzie. W bębenek sobie potłucz lepiej z kolegami na trybunach.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Chcesz przygłupie, promować miasto, czy nie?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@hd - Elbląg szeroko promuje się przez sport partycypując w imprezach typu m. in. Garmin Iron Triathlon, Ultra Wysoczyzna, MTB w Bażantarni. Policzalne.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Organizowanie imprez rekraacyjnych, jakich w kraju są dziesiątki tysięcy, jest porównywalne marketingowo z organizacją w mieście jednego z etapów TDP. Nie opowiadaj bzdur.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@hd - Imprez na które akurat ludzie z całej Polski przyjeżdżają do Elbląga. Zostawiając tu swoje pieniądze w hotelach np. Bajki opowiadasz pod tytułem promocja przez Start, bo klub niby będzie lepiej promował miasto tylko dajcie miliony. Na trybunach garstka osób i to ma niby być promocja. Nie rób k... z logiki.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1