UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwi mnie zapotrzebowanie Elblaskeigo Klubu Karate. ten klub od kiljku lat nie przywozi medali i nie istnieje na arenie sportowqej a obie sekcje to utrzymywanie postarzalych dzadkow ktporzy z tego zyja. czy nikt tego nie rozlicza?