UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Olimpia i Start by się wstydzili występować o pieniądze od elblążan, czy nie mają za darmochę wszystkie obiekty sportowe? A Jantar niech się utrzymuje ze składek, kto się chce bawić na parkiecie niech się bawi ale za swoje? To w Olimpii jest tyle uzależnionych, że aż 300 tys. zł sobie życzą, są przecież specjalne ośrodki które się tym zajmują? Rozumiem Silvant i Orła, bo ci pierwsi pływają na kajakach, a drudzy jeżdżą na łyżwach więc i bezpieczeństwo musi być zapewnione.

kkk

Anuluj