42
09.01.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Aleks12 - Aleks pajacyku na gumce na przeciętnym meczu jest około 1000 osób np na derbach było 3 tyś podane do publiki po mojemu więcej było większe zainteresowanie w przypadku awansu w Elblągu na przeciętnym meczu będzie zasiadać ponad 2 tyś a na meczach ciekawszych ponad 3tys stadion był nowy obiecany zanim ten tor wogóle powstał kosztem stadionu powstał basen to daj sobie spokój z tymi głupimi komentarzami co do mórawy która powinna być 10 lat temu niemówiąc o stadionie nowy stadion dla Elbląga
(2023.01.09)
Nazywam się Milijard - bo za miliardy kocham i cierpię katusze. Inflacja kufa inflacja
Grucha x (2023.01.09)

info

0  
  2
To może niech luby jadą do tych miast, gdzie przeznacza się więcej i urwą coś dla siebie? w sum ie po co maja obciążać budżet E-ga?
(2023.01.09)
jak już się ksiądz dossssał się do kasy poprzez klub to potrzeby są nieskończone, swoją drogą ksiądz zamiast się modlić i zajmować się sacrum wyrywa niczym szakal kasę na kopaczy, tego to nawet mistrz Bareja nie był w stanie wymyśleć
Gbvc (2023.01.09)

info

7  
  2
Chcecie promować miasto, przygłupy ze wsi, czy nie?
hd (2023.01.09)
@hd - Jakie są realne korzyści z tej mitycznej "promocji" ? Ktoś przyjechał ze swoim biznesem do e-ga bo zobaczył jak piłkarka Startu rzuca bramkę? Albo chociaz postanowił się tu pobudować? Najdurniejsze wytłumaczenie dla dotowania sportu
(2023.01.10)
bokserzy z tygrysa, nic? prezes się nie postarał
(2023.01.10)

info

2  
  1
Dotował bym tylko wędkarzy, basen przekształcić w łowisko typu złap jak najwięcej mięsa... zabierz do domu. Resztę kasy przeznaczyć na sprzątanie po nich...
(2023.01.10)

info

2  
  0
A kluby pływackie w Elblągu nic. Przyworza tyle medali z zawodów.
(2023.01.10)

info

2  
  2
Kasa by byle trzeba było pisać się na referendum.
(2023.01.10)

info

1  
  2