42
09.01.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Q - Olimpia i jej krzyczące małolactwo tylko przynoszą wstyd Elblążanom. Wstrzymać dotacje na ten parafialny klub. Niech kler go utrzymuje. Z jakiej racji dotacja skoro ksiądz ukrywa wszelkie rozliczenie finansowe klubu? Chce się bawić niech go kuria sponsoruje.
(2023.01.10)
Moim zdaniem pieniądze Olimimpija Elbląg i Falstart Elbląg powinni pozyskiwać w ogromnej ilości i wielkości od miejscowych i okolicznych firm np. Wójcik Meble czy browar gdyż dzięki PiS firmy te rozwijają się, elblążanie mają więcej pieniędzy w kieszeniach stąd źródło finansowania z kasy miejskiej to dziadowanie.
(2023.01.11)

info

1  
  0