Wybrany wątek opinii
Jeśli chodzi o poziom sportowy to raczej nie można porównywać kopaczy z 2ligi do dziewczyn ze Startu grających jakby nie było w najwyższej lidze. To one reprezentują Elbląg w całym kraju.
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
@Tak to widzę. - robiąc pośmiewisko... , niech lepiej nas reprezentują dziewczyny z Truso wraz z ich trenerką
Do moderacji
Odpowiedz
3
0