Wybrany wątek opinii

Jeśli chodzi o poziom sportowy to raczej nie można porównywać kopaczy z 2ligi do dziewczyn ze Startu grających jakby nie było w najwyższej lidze. To one reprezentują Elbląg w całym kraju.
Tak to widzę. (2023.01.09)
@Tak to widzę. - robiąc pośmiewisko... , niech lepiej nas reprezentują dziewczyny z Truso wraz z ich trenerką
kek (2023.01.10)
Powrót do komentarzy