37
30.12.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Miejsc przyjaznych do sportu jest pelno w kazdym parku. Kupa betonu i stali tzw. Siłowni pod chmurką. Stoi i rdzewieje. Ale rewitalizacja. Śmiechu warte! A tpark Planty to takie ładne miejsce z historią. Liczyłabym bardziej na jakiś ogrod i miejsce do odpoczynku a nie kupę stali i betonu. To juz mamy!
Marthasun (2022.12.31)

info

5  
  0
A ja bym chciała miejsce gdzie dzieci latem bezpiecznie mogły by się wykąpać na świeżym powietrzu.... Następne 5 pokoleń tego zapewne nie doczeka....
matka Elblążanka (2022.12.31)

info

5  
  1
@TeofilSkorupa - w PiSie nie ma tak mądrych kandydatów jak nasz prezydent. Mój szwagier półgłówek lepiej by się nadawał..
(2022.12.31)
a co z tym "basenem" pośrodku parku ?
asio (2022.12.31)

info

2  
  0
Park Planty to rozumie tam potrzeba, Ale dlaczego Park Gen. Nieczuja-Ostrowskiego ? park Kajki bardziej na to zasługuje można tu wymienić plac zabaw, ścieżki i podjazdy i inne. O tum parku zapominają a jest to piękny park
INTERNAUTKA (2023.01.02)

info

1  
  0
@Elblazanin. - o tu gdybać o parkach dziśtj3.01.2023 dwóch stażników miejskich szło do szkoły nr o godz 13 przez park na Agrykola pomimo zakazu ruchu na trawnikach stały auta i na alejce przeszli i poszli żadnej interwencji nie zwrócił uwagi poszli do szkoły wracając stało jeszcze wiecej aut wzakazanej strefie ruchu mało tego jedno zaut przy nich wycofało się z alejki i staneło na trawniku zero reakcii pytam wiec na co nam tacy strażnicy czego oni strzegą chyba tylko siebie samych za co oni biorą społeczne pieniądze
(2023.01.03)
Rewitalizacja parku Dolinka została ukończona, a jaki jest dalszy los ulicy spacerowej, która bez wątpienia należy do tegoż parku. Wieczorami można tam połamać nogi. wykonawca pewnie sądzi, że montaż nowego oświetlenia wystarczy. Po co naprawiać nawierzchnię.
zaniepokojony Elblążanin (2023.01.08)

info

0  
  0