A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Miejsc przyjaznych do sportu jest pelno w kazdym parku. Kupa betonu i stali tzw. Siłowni pod chmurką. Stoi i rdzewieje. Ale rewitalizacja. Śmiechu warte! A tpark Planty to takie ładne miejsce z historią. Liczyłabym bardziej na jakiś ogrod i miejsce do odpoczynku a nie kupę stali i betonu. To juz mamy!
A ja bym chciała miejsce gdzie dzieci latem bezpiecznie mogły by się wykąpać na świeżym powietrzu.... Następne 5 pokoleń tego zapewne nie doczeka....
@TeofilSkorupa - w PiSie nie ma tak mądrych kandydatów jak nasz prezydent. Mój szwagier półgłówek lepiej by się nadawał..
a co z tym "basenem" pośrodku parku ?
Park Planty to rozumie tam potrzeba, Ale dlaczego Park Gen. Nieczuja-Ostrowskiego ? park Kajki bardziej na to zasługuje można tu wymienić plac zabaw, ścieżki i podjazdy i inne. O tum parku zapominają a jest to piękny park
@Elblazanin. - o tu gdybać o parkach dziśtj3.01.2023 dwóch stażników miejskich szło do szkoły nr o godz 13 przez park na Agrykola pomimo zakazu ruchu na trawnikach stały auta i na alejce przeszli i poszli żadnej interwencji nie zwrócił uwagi poszli do szkoły wracając stało jeszcze wiecej aut wzakazanej strefie ruchu mało tego jedno zaut przy nich wycofało się z alejki i staneło na trawniku zero reakcii pytam wiec na co nam tacy strażnicy czego oni strzegą chyba tylko siebie samych za co oni biorą społeczne pieniądze
Rewitalizacja parku Dolinka została ukończona, a jaki jest dalszy los ulicy spacerowej, która bez wątpienia należy do tegoż parku.
Wieczorami można tam połamać nogi. wykonawca pewnie sądzi, że montaż nowego oświetlenia wystarczy. Po co naprawiać nawierzchnię.