UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Elblazanin. - o tu gdybać o parkach dziśtj3.01.2023 dwóch stażników miejskich szło do szkoły nr o godz 13 przez park na Agrykola pomimo zakazu ruchu na trawnikach stały auta i na alejce przeszli i poszli żadnej interwencji nie zwrócił uwagi poszli do szkoły wracając stało jeszcze wiecej aut wzakazanej strefie ruchu mało tego jedno zaut przy nich wycofało się z alejki i staneło na trawniku zero reakcii pytam wiec na co nam tacy strażnicy czego oni strzegą chyba tylko siebie samych za co oni biorą społeczne pieniądze