UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miejsc przyjaznych do sportu jest pelno w kazdym parku. Kupa betonu i stali tzw. Siłowni pod chmurką. Stoi i rdzewieje. Ale rewitalizacja. Śmiechu warte! A tpark Planty to takie ładne miejsce z historią. Liczyłabym bardziej na jakiś ogrod i miejsce do odpoczynku a nie kupę stali i betonu. To juz mamy!
Marthasun