UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja bym chciała miejsce gdzie dzieci latem bezpiecznie mogły by się wykąpać na świeżym powietrzu.... Następne 5 pokoleń tego zapewne nie doczeka....
matka Elblążanka
A ja bym chciała miejsce gdzie dzieci latem bezpiecznie mogły by się wykąpać na świeżym powietrzu.... Następne 5 pokoleń tego zapewne nie doczeka....
matka Elblążanka