UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja bym chciała miejsce gdzie dzieci latem bezpiecznie mogły by się wykąpać na świeżym powietrzu.... Następne 5 pokoleń tego zapewne nie doczeka....

matka Elblążanka

Anuluj