UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rewitalizacja parku Dolinka została ukończona, a jaki jest dalszy los ulicy spacerowej, która bez wątpienia należy do tegoż parku. Wieczorami można tam połamać nogi. wykonawca pewnie sądzi, że montaż nowego oświetlenia wystarczy. Po co naprawiać nawierzchnię.
zaniepokojony Elblążanin