UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rewitalizacja parku Dolinka została ukończona, a jaki jest dalszy los ulicy spacerowej, która bez wątpienia należy do tegoż parku. Wieczorami można tam połamać nogi. wykonawca pewnie sądzi, że montaż nowego oświetlenia wystarczy. Po co naprawiać nawierzchnię.

zaniepokojony Elblążanin