UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Park Planty to rozumie tam potrzeba, Ale dlaczego Park Gen. Nieczuja-Ostrowskiego ? park Kajki bardziej na to zasługuje można tu wymienić plac zabaw, ścieżki i podjazdy i inne. O tum parku zapominają a jest to piękny park

INTERNAUTKA