Wybrany wątek opinii

Teraz udają, że coś robią a i tak to schorzenia. Najwyższy czas odwołać nieudolnego prezydenta miasta i powołać mądrego i kompetentnego komisarza, którego później wybierzemy na prezydenta. Tylko człowiek z wizją, dobre ustosunkowany tam na górze gwarantuje rozwój dla Elbląga.
TeofilSkorupa (2022.12.30)
@TeofilSkorupa - Najlepiej ustosunkowany byłby czopek NAJDROŻSZEGO wodza ! CZOPEK na komisarza ! PARTIA ZWYCIĘZY ! Wiwat populizm i socjotechnika !
GłębokaMyśl (2022.12.30)
@TeofilSkorupa - Dobrze ustosunkowany na górze mógłby być jakiś miły i wysoki rangą personel naziemny... A tak poważniej... W państwie populizmu i socjotechniki warunkiem koniecznym możliwości rozwoju miasta jest dobre ustosunkowanie na górze. Krótko i treściwie podsumowałeś, radosny Filciu, NAJDROŻSZĄ siłę przewodnią pińset plusów.
GłębokaMyśl (2022.12.30)
@TeofilSkorupa - w PiSie nie ma tak mądrych kandydatów jak nasz prezydent. Mój szwagier półgłówek lepiej by się nadawał..
(2022.12.31)
Powrót do komentarzy