Wybrany wątek opinii
Teraz udają, że coś robią a i tak to schorzenia. Najwyższy czas odwołać nieudolnego prezydenta miasta i powołać mądrego i kompetentnego komisarza, którego później wybierzemy na prezydenta. Tylko człowiek z wizją, dobre ustosunkowany tam na górze gwarantuje rozwój dla Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
20
46
@TeofilSkorupa - Najlepiej ustosunkowany byłby czopek NAJDROŻSZEGO wodza ! CZOPEK na komisarza ! PARTIA ZWYCIĘZY ! Wiwat populizm i socjotechnika !
Do moderacji
Odpowiedz
29
12
@TeofilSkorupa - Dobrze ustosunkowany na górze mógłby być jakiś miły i wysoki rangą personel naziemny... A tak poważniej... W państwie populizmu i socjotechniki warunkiem koniecznym możliwości rozwoju miasta jest dobre ustosunkowanie na górze. Krótko i treściwie podsumowałeś, radosny Filciu, NAJDROŻSZĄ siłę przewodnią pińset plusów.
Do moderacji
Odpowiedz
14
6
@TeofilSkorupa - w PiSie nie ma tak mądrych kandydatów jak nasz prezydent. Mój szwagier półgłówek lepiej by się nadawał..
Do moderacji
Odpowiedz
3
1