A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja gupi całe życie myślałem że do przetargu musi być przynajmniej dwóch oferentów.
To się zaciąłeś w starych przepisach. Przetarg ważny od jednego Oferenta i jednej jedynej ważnej oferty.
Tak masz rację, głupi całe życie.
Śmieszne są te narzekania. Przetarg ogłoszony, otwarty, każda osoba fizyczna lub prawna mogła wziąć udział. Wystarczyło 600 000 mieć. A że zdecydowała się jedna spółka no to co... trudno. Sprzedali za cenę (prawie) wywoławczą.
@lubie.kefir - Urodziłeś sie aby wszystko krytykować wszystkie incjatywy każdy rozwój aby negować postęp. Żyjesz aby się ośmieszać robić z siebie głupka.
@lubie.kefir - Wracając " do prawa do mieszkania" Ty chciałbyś tak całe życie mieszkać jak kiedyś u rodziców nie płacąc za nic żyć codziennie na ich koszt. W takim razie kto ma to wszystko finansować ? Inni ciężko pracujący? Bo Ty jako lewak do pracy to to raczej nie teges co?
@Niszczlewactwo - Wasza wzajemna sympatia z kefirem, jest powszechnie znana, kefir to ewenement. Ale absolutnie nie zgadzam się, że lewacy to "do pracy nie teges". Prezes wszystkich prezesów miłościwie panujący "prawak", lewactem nazywa wszystko poza PiSem (całą opozycję i jej zwolenników). Jeśli tak zdefiniować lewactwo i "prawactwo" to zdecydowanie większość :"prawaków" ma dwie lewe ręce.
Przecież nie kupili tego użytkowanie wieczyste to nie jest zakup jeżeli umowa jest na 99 lat to miesięcznie około 500 zł to kosztuje
Stacja Elbląg kupiła, ale co powstanie na tym placu, skwero - łąka w oczekiwaniu na kupca miliardera, jak na Placu Konstytucji, czy będzie zabudowany ?
Nie zauważyłeś że nigdy nie pisze o żadnej partii? Żadnej nie potępiam ani nie faworyzuję. Jedynie nie cierpię lewactwa i tej ich hipokryzji