UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Stacja Elbląg kupiła, ale co powstanie na tym placu, skwero - łąka w oczekiwaniu na kupca miliardera, jak na Placu Konstytucji, czy będzie zabudowany ?
Stacja Elbląg kupiła, ale co powstanie na tym placu, skwero - łąka w oczekiwaniu na kupca miliardera, jak na Placu Konstytucji, czy będzie zabudowany ?