UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stacja Elbląg kupiła, ale co powstanie na tym placu, skwero - łąka w oczekiwaniu na kupca miliardera, jak na Placu Konstytucji, czy będzie zabudowany ?


Anuluj