UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Niszczlewactwo - Wasza wzajemna sympatia z kefirem, jest powszechnie znana, kefir to ewenement. Ale absolutnie nie zgadzam się, że lewacy to "do pracy nie teges". Prezes wszystkich prezesów miłościwie panujący "prawak", lewactem nazywa wszystko poza PiSem (całą opozycję i jej zwolenników). Jeśli tak zdefiniować lewactwo i "prawactwo" to zdecydowanie większość :"prawaków" ma dwie lewe ręce.