UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Niszczlewactwo - Wasza wzajemna sympatia z kefirem, jest powszechnie znana, kefir to ewenement. Ale absolutnie nie zgadzam się, że lewacy to "do pracy nie teges". Prezes wszystkich prezesów miłościwie panujący "prawak", lewactem nazywa wszystko poza PiSem (całą opozycję i jej zwolenników). Jeśli tak zdefiniować lewactwo i "prawactwo" to zdecydowanie większość :"prawaków" ma dwie lewe ręce.