UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Śmieszne są te narzekania. Przetarg ogłoszony, otwarty, każda osoba fizyczna lub prawna mogła wziąć udział. Wystarczyło 600 000 mieć. A że zdecydowała się jedna spółka no to co... trudno. Sprzedali za cenę (prawie) wywoławczą.

ddrree

Anuluj