UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Śmieszne są te narzekania. Przetarg ogłoszony, otwarty, każda osoba fizyczna lub prawna mogła wziąć udział. Wystarczyło 600 000 mieć. A że zdecydowała się jedna spółka no to co... trudno. Sprzedali za cenę (prawie) wywoławczą.
ddrree