UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Śmieszne są te narzekania. Przetarg ogłoszony, otwarty, każda osoba fizyczna lub prawna mogła wziąć udział. Wystarczyło 600 000 mieć. A że zdecydowała się jedna spółka no to co... trudno. Sprzedali za cenę (prawie) wywoławczą.

ddrree