UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zauważyłeś że nigdy nie pisze o żadnej partii? Żadnej nie potępiam ani nie faworyzuję. Jedynie nie cierpię lewactwa i tej ich hipokryzji

Niszczlewactwo

Anuluj