UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie zauważyłeś że nigdy nie pisze o żadnej partii? Żadnej nie potępiam ani nie faworyzuję. Jedynie nie cierpię lewactwa i tej ich hipokryzji
Niszczlewactwo
Nie zauważyłeś że nigdy nie pisze o żadnej partii? Żadnej nie potępiam ani nie faworyzuję. Jedynie nie cierpię lewactwa i tej ich hipokryzji
Niszczlewactwo