Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
19
23
@lubie.kefir - Urodziłeś sie aby wszystko krytykować wszystkie incjatywy każdy rozwój aby negować postęp. Żyjesz aby się ośmieszać robić z siebie głupka.
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
@lubie.kefir - Wracając " do prawa do mieszkania" Ty chciałbyś tak całe życie mieszkać jak kiedyś u rodziców nie płacąc za nic żyć codziennie na ich koszt. W takim razie kto ma to wszystko finansować ? Inni ciężko pracujący? Bo Ty jako lewak do pracy to to raczej nie teges co?
Do moderacji
Odpowiedz
13
5
@Niszczlewactwo - Wasza wzajemna sympatia z kefirem, jest powszechnie znana, kefir to ewenement. Ale absolutnie nie zgadzam się, że lewacy to "do pracy nie teges". Prezes wszystkich prezesów miłościwie panujący "prawak", lewactem nazywa wszystko poza PiSem (całą opozycję i jej zwolenników). Jeśli tak zdefiniować lewactwo i "prawactwo" to zdecydowanie większość :"prawaków" ma dwie lewe ręce.
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
Nie zauważyłeś że nigdy nie pisze o żadnej partii? Żadnej nie potępiam ani nie faworyzuję. Jedynie nie cierpię lewactwa i tej ich hipokryzji
Do moderacji
Odpowiedz
5
2