UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zwolennik pisu - Masz rację a on nawet Tramwaje chce rozwiązac... najlepiej jakby nie było nic tylko pensja... świat wg Wróbla
@Zwolennik pisu - Masz rację a on nawet Tramwaje chce rozwiązac... najlepiej jakby nie było nic tylko pensja... świat wg Wróbla