UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zwolennik pisu - Masz rację a on nawet Tramwaje chce rozwiązac... najlepiej jakby nie było nic tylko pensja... świat wg Wróbla


Anuluj