UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PiS wpuścił Elbląg w koszmarny kanał ! Ten przekop powinien nosić nazwę "Rów Elbląski" im. J.Kaczyńskiego z dopiskiem " tylko dla kajaków i rowerów wodnych " !!
ja Ignacy
PiS wpuścił Elbląg w koszmarny kanał ! Ten przekop powinien nosić nazwę "Rów Elbląski" im. J.Kaczyńskiego z dopiskiem " tylko dla kajaków i rowerów wodnych " !!
ja Ignacy