UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PiS wpuścił Elbląg w koszmarny kanał ! Ten przekop powinien nosić nazwę "Rów Elbląski" im. J.Kaczyńskiego z dopiskiem " tylko dla kajaków i rowerów wodnych " !!

ja Ignacy

Anuluj