UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgas swiatlo ty nieudaczniku( wroblewski) w urzedzie miasta. Wszedzie jestes na nie. Jezeli państwo nie przejmie portu to Elbląg bedzie jak do tej pory wioska z tramwajami. I oby cie na taczce wywiezli bo nie nadajesz sie by rzadzic miastem, śmiem twierdzic, ze nawet do tarcia chrzanu sie nie nadajesz.
Zwolennik pisu