UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zgas swiatlo ty nieudaczniku( wroblewski) w urzedzie miasta. Wszedzie jestes na nie. Jezeli państwo nie przejmie portu to Elbląg bedzie jak do tej pory wioska z tramwajami. I oby cie na taczce wywiezli bo nie nadajesz sie by rzadzic miastem, śmiem twierdzic, ze nawet do tarcia chrzanu sie nie nadajesz.

Zwolennik pisu