Wybrany wątek opinii

Cały świat mu kibicuje i jest pod wrażeniem tego, co osiągnął. A w Elblągu, jak zwykle- hejt i pesymizm
Fanka (2022.08.18)
@Fanka - Nie rzuca się z motyką na księżyc zaraz po operacji, ot co. To nie jest hejt, tylko kwestia zdrowego rozsądku. W dodatku miał taką przewagę, że spokojnie mógł się zregenerować, zamiast bezmyślnie cisnąć dalej i to są efekty. Bardzo bym się cieszył, gdyby ukończył, ale nie robi się takich rzeczy kosztem zdrowia i zagrożenia życia.
(2022.08.18)
Powrót do komentarzy