55
18.08.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
na to teraz pudelki, fame MMA, instagramy, tańce z gwiazdami i reklamowanie parówki na orlenie można zaczynać
Upadły Harley (2022.08.19)

info

9  
  3
Ale wiesz, że w 10xIM startuje też kobieta?
Ploterek (2022.08.19)
Co za bezmyślność! Trzy tygodnie po operacji taki wysiłek. Super ma doradców. Od tej pogoni za kasą poprzewracało się ludziom w głowach.
(2022.08.19)

info

7  
  0
@kkk - Lepiej żyć krótko i coś osiągnąć czy długo i przeciętnie? Ktoś ważny powiedział: "Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś. Obyś był zimny albo gorący! A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust".
Arekn (2022.08.19)
Mądrzy rodacy docenią ten trud, brawo za wynik!!!! Hejterzy sięgają dna bo sami pewnie nic nie robią tylko chipsy piwo i grill...
ELBLĄŻANIE (2022.08.19)

info

4  
  4
normalnie, flagi do połowy masztu, żałoba narodowa tak jak gdy Hankę zabiły kartony i gdy rysio z klany zginął... taka sama waga newsu...
(2022.08.19)

info

4  
  3
co ja tam wiem, na moje to chyba matka.
Tralala (2022.08.19)
Ojej, to jego sprawa co robi. I jego dziecko i matki, a nie Twoje. Życie to nie tylko praca dom, praca dom. Ludzie mają ambicje, pokonują własne słabości, przekraczają granice itp. Ale co ty możesz wiedzieć jak twój cel życia to przeżycie i nic więcej.
Tralala (2022.08.19)
@Tralala - I chłopak ma się już od małego wychowywać bez ojca, bo temu zachciało się coś tam udowodnić nie mając jeszcze do tego w pełni odpowiednich warunków? No wspaniałe myślenie.
(2022.08.19)
Niech robi co chce jego dziecko, nic mi do tego.
Tralala (2022.08.19)