A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
na to teraz pudelki, fame MMA, instagramy, tańce z gwiazdami i reklamowanie parówki na orlenie można zaczynać
Ale wiesz, że w 10xIM startuje też kobieta?
Co za bezmyślność! Trzy tygodnie po operacji taki wysiłek. Super ma doradców. Od tej pogoni za kasą poprzewracało się ludziom w głowach.
@kkk - Lepiej żyć krótko i coś osiągnąć czy długo i przeciętnie?
Ktoś ważny powiedział:
"Znam twoje czyny,
że ani zimny, ani gorący nie jesteś.
Obyś był zimny albo gorący!
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust".
Mądrzy rodacy docenią ten trud, brawo za wynik!!!! Hejterzy sięgają dna bo sami pewnie nic nie robią tylko chipsy piwo i grill...
normalnie, flagi do połowy masztu, żałoba narodowa tak jak gdy Hankę zabiły kartony i gdy rysio z klany zginął... taka sama waga newsu...
co ja tam wiem, na moje to chyba matka.
Ojej, to jego sprawa co robi. I jego dziecko i matki, a nie Twoje. Życie to nie tylko praca dom, praca dom. Ludzie mają ambicje, pokonują własne słabości, przekraczają granice itp. Ale co ty możesz wiedzieć jak twój cel życia to przeżycie i nic więcej.
@Tralala - I chłopak ma się już od małego wychowywać bez ojca, bo temu zachciało się coś tam udowodnić nie mając jeszcze do tego w pełni odpowiednich warunków? No wspaniałe myślenie.
Niech robi co chce jego dziecko, nic mi do tego.