UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cały świat mu kibicuje i jest pod wrażeniem tego, co osiągnął. A w Elblągu, jak zwykle- hejt i pesymizm
Fanka
Cały świat mu kibicuje i jest pod wrażeniem tego, co osiągnął. A w Elblągu, jak zwykle- hejt i pesymizm
Fanka