UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Głowa do góry i tak wygrałeś, lekcja na następny raz, teraz regeneracja ładowanie witaminy dużo kcal i do przodu, Caly Elbląg jest z ciebie dumny ci co piszą takie głupoty to zwykle Polaczki robaczki co boją się własnego cienia, podają się na samym starcie nawet nie zaczli a już skończyli. Brawo chłopie trzymaj się szczyt formy dopiero przed tobą !!!
Prawdziwy elblążanin