UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tego lekarza to średnio wierzę, bo przy takim wysiłku i niewyspaniu to tam każdy nadaje się do przerwania. Po prostu nie wytrzymał co mu się bardzio często zdarza i tyle. No ale trzeba to ładnie sprzedać PRowo aby sponsorzy dalej słali kaske