A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Taki_klimat - Pewnie z pis
Gdyby nie należał do kółka parafialnego to nic by nie dostał. W Elblągu jest wielu bardziej zasłużonych o których nikt nie mówi
"Dodaje jednak, że w tej chwili w Elblągu nie ma odpowiedniego klimatu dla uprawniania sportu. Powodem jest według niego m. in. koszt wynajmu sal, brak przychylności miejskich władz dla rozwoju poszczególnych dyscyplin. "
Mówi wprost o rzucaniu kłód pod nogi ze strony państwowych władz, by za chwilę przyjąć od nich odznaczenie. Przecież to jest jakaś aberacja!!
@komedia - Prawdę napisałeś, a "mondry suweren" dał Ci 6 łapek w dół... Już nie ma nadziei dla tego narodu...
A kto to jest i za co to "wyróżnienie"? Pierwszy raz o tym nazwisku słyszę. A tak po za tym panie "odznaczony" akurat sale to są za darmochę, czyż nie tak? Podaj pan cóżeś takiego dla mieszkańców w zakresie sportu i rekreacji uczynił, ale konkretnie?
A co to jest za rodzaj sportu o nazwie.... lekkoatletyka klasyczna.... ?
Kurcze, gram w siatkówkę tyle lat, znam chyba wszystkich animatorów piłki siatkowej z Elblaga, Pasłeka, Rychlik itp, a tego człowieka pierwszy raz widzę. Może w niedzielę chociaż wpadnie do Piastowa się pokazać, polansowac. Usłyszy wtedy jak to jest pięknie z piłką siatkowa w naszym mieście. Nawet 1 boiska do plazowki nie ma, zaorali Tortuge. Zapraszam Pana Panie widmo z odznaczeniem.