UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Dodaje jednak, że w tej chwili w Elblągu nie ma odpowiedniego klimatu dla uprawniania sportu. Powodem jest według niego m. in. koszt wynajmu sal, brak przychylności miejskich władz dla rozwoju poszczególnych dyscyplin. " Mówi wprost o rzucaniu kłód pod nogi ze strony państwowych władz, by za chwilę przyjąć od nich odznaczenie. Przecież to jest jakaś aberacja!!
NickOlson