UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kurcze, gram w siatkówkę tyle lat, znam chyba wszystkich animatorów piłki siatkowej z Elblaga, Pasłeka, Rychlik itp, a tego człowieka pierwszy raz widzę. Może w niedzielę chociaż wpadnie do Piastowa się pokazać, polansowac. Usłyszy wtedy jak to jest pięknie z piłką siatkowa w naszym mieście. Nawet 1 boiska do plazowki nie ma, zaorali Tortuge. Zapraszam Pana Panie widmo z odznaczeniem.
Niedlaglupoty