A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@parafianka - @parafianka --> OZIEMKIEWICZ a nie Opaczewski.
Marka znam z treningów, zaraził mnie lekkoatletyka klasyczna. Znam go więc mogę przypuszczać dlaczego niektórzy z czytelników nie znają jego postaci. Duży silny chłop z ogromna wiedzą, jednak skromnie stojący w cieniu. To co robi, tworzy z pasji, nie dla poklasku nie afiszuje się tylko działa. Żyje sportem. Poświęca swój prywatny czas czysto altruistycznie. Generalnie gratuluje ! A komentatorom polecam zakasać rękawy pokazać co potrafią, a nie szukać dziury w całym
Pis odznacza swoich zaprzyjaźnionych wfistów?
PiS odznacza swoich zaprzyjaźnionych w-fistów?
Beneficjenci PISu to nie tylko 1 wuefista... :))) Wszyscy biora garsciami:))) chyba ze sie myle, ale co ja tam wiem.... Kaszub z rrrr odpalil amber gold, sprzedal wszystko co mogl, zakazal rozmnazania, ale w zamian proponowal naplyw szuszlakow cos jak w NRF ktorzy chetnie siedzac i pijac mocna kawe beda sie smiali jak Polacy zapier... laja na nich...
Zapominalem-Wolne sady oczywiscie... tak, tak
@Taki_klimat - A jakie to ma znaczenie czy znasz czy nie? Jakieś guru wiedzy jesteś czy co ?
Znowu jakiś dziwoląg
Co to jest??? Kapitan nemo z odznaką
Opaczewski chorągiewka, jest tam gdzie może z koryta siorbać.
Cóż to za dziwoląg. Teraz każdy wf-ista będzie odznaczany?