UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Dodaje jednak, że w tej chwili w Elblągu nie ma odpowiedniego klimatu dla uprawniania sportu. Powodem jest według niego m. in. koszt wynajmu sal, brak przychylności miejskich władz dla rozwoju poszczególnych dyscyplin. " Mówi wprost o rzucaniu kłód pod nogi ze strony państwowych władz, by za chwilę przyjąć od nich odznaczenie. Przecież to jest jakaś aberacja!!

NickOlson

Anuluj